Özel günler ya da davetler için erkek giyim önerilerine ihtiyacınız varsa öncelikle kendi tarzınızı yansıtan bir kaç parça seçmenizi öneririm.


Ardından ne tür bir mekana davetliyseniz deniz kenarı, havuz başı yoksa bir otel salonu, kapalı salonunda ise şık ve göz alıcı olmak için tabi ki de takım elbiseler gününüzü kurtarmaya yetecektir.


Her ne kadar ilk bakışta aynı gibi dursa da oluşturacağınız detaylar ile yani size ait olan aksesuarlar takım elbisenin sizde, diğerlerinde olduğundan çok daha farklı durmasına sebep olacaktır.


Bu yüzden özel davetlerde daima size ait sizi yansıtan aksesuarlar belirleyerek davetlere katılabilirsiniz. Bu sayede özgün ve tarz sahibi erkek imajını yansıtmış olursunuz.


Kış aylarında katılacağınız kapalı alan da bir davete katılacaksanız modern kesim blazer ceket balıkçı yaka bir kazak ve İtalyan kesim bir pantolon ile şıklığı yakalayabilirsiniz.


Hatta davet gece ise siyah-mavi görünümlü kadife blazer ceketler son derece şık ve modern bir görünüm ile iddianı ortaya koyabilirsin.


Özel günler için kadınlar olarak birçok seçeneğimiz var kış aylarında lacivert etekli ve pantolonlu takımlar tercih edebilirsiniz. Ceketlerinizin içerisine canlı veya uyumlu renklerde kazaklar tercih ederseniz maskülen bir görünüm elde edebilirsiniz.


Çarpıcı bir imaj için de dikkat çekici veya sizi yansıtan aksesuarlarla kombinlerinizi destekleyebilirsiniz.


Sade ve şık kadın imajı vermek için; v yaka bir bluz, yüksek bel bol paça bir pantolon, ayak bileğine kadar uzanan kabanlar tercih etmeniz soğuktan daha fazla korunmanıza da yardımcı olacaktır.


Tulum denemenizi de öneririm davet şık bir mekanda ise değişik dokularda tulumlar deneyebilirsiniz. Tulum size hem rahat hem de şık bir görünüm sağlayacaktır.


Eğer bir sergiye davetliyseniz mevsimsiz çiçekli parçaları kullanarak kışın soğuk ve kasvetli havasına baharı getirerebilirsiniz. 70lerin rüzgarı bu yıl kış sezonunun pantolonlarında esiyor. Ara boy topuklularla bol paça bilek üzerinde pantolonlu kombinleri deneyebilirsiniz.


İpek kumaşlar bu sezon abartısız yalın elbiselerle kombinlenebilen muhteşem aksesuarlardan. Babaannelerimizin ipek rengarenk eşarplarını boyun kısmınızda kullanarak Retro ve modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.


Hatta kombinlerinizde aksesuarlarınızda bulunan renklerden yararlanarak kullanacağınız kazaklarınızın, pantolonlarınızın rengini belirlemekte yardımcı olacaktır. Son zamanlarda çiçekli kıyafetlerle yapılan kombinler revaçta. Çiceklerin renklerini referans alarak uyumlu renkte parçalar kullanmanızı tavsiye ediyorum.

One Reply to “Özel Günler İçin Erkek & Kadın Kombin Tavsiyeleri”

  1. Tam da 14 şubat için kombin önerileri arıyordum ki buraya rastladım. Keşke satın almamız için bir link olsa 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir