Sevgililer gününe sayılı günler kaldı o yüzden yalnızca gününüzü kurtaracak saç stilleri hakkında birkaç öneri verebilirim.  Kalın ya da ince saç tiplerine uygun şu şekilde tavsiye verebilirim.
1- İnce telli kısa (küt ensede )saç

İnce saç teline sahip kadınların ideal saç stili, doğru saç kesiminin ne olması gerektiği hakkında bilgi vermek istiyorum. Saçlarının hacimli görünmesini sağlamak tek gayen olmalı! Hacimli bir görünüm için saçlarını küt kestirmen senin için çok daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Çünkü ince saçlarını uzun kullanman yanlış bir seçim. İnce telli saçları uzun kullanmak saçlarını daha da ince gösterir.

2- –İnce telli ortadan ayrılmış arkadan bağlı saç

Pekala saçlarını uzun kullanıyorsan masrafsız bir sevgililer günü için sana önerim; maskülen bir tarz da giyinmişsen, saçlarını ortadan ayırıp arkadan ense hizasında toplayabilirsin.
Islak görünümlü saçlar da her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir. Kuru ve ya ıslak görünüm tercihini sana bırakıyorum.

3- İnce telli dalgalı saç

Daha feminen bir tarzda giyinişsen, omuzların açık veya askılı bir kıyafet için, saçlarını doğallığını bozmadan fön sırasında daha hacimli göstermek için de yuvarlak kıl fırça kullanmanı tavsiye ediyorum. Ayriyeten saçların için köpükler kullanarak biraz daha hacimli bir görünüm elde edebilirsin.

4- İnce telli dalgalı saç

Omuzları kapalı bir elbise giymişsen de saçlarının doğallığını bozamadan hafif dalga verip yandan ayırarak tarz ve stil sahibi bir görünüm elde etmeni sağlayacaktır.

5- Kalın telli uzun saç

Kalın ve uzun saçlara sahipsen; alternatifin çok fazla katlı saç stiline sahipsen düz kullanmak yerine hafif dalga verebilirsin. Dalgalı saçlarını at kuyruğu stiline uyarlayarakta kullanabilirsin. Bu sayede şık ve çekici bir görünüm elde edebilirsin.

6- Makas izli saç

Omuzları açık bir kıyafet giymişsen saçlarını Makas izli saç kesim modelini denemeni tavsiye ediyorum. Daha feminen ve havalı bir görünüm kazandıracaktır.

7- Tek tarafı örgülü saç

Omuzların kapalı maskülen bir kıyafet tercih etmişsen; saçlarını isteğine bağlı soldan veya sağdan ayırıp bir tarafını örmeli diğer tarafını serbest bırakabilirsin. Sert ve çekici bir görünüm için birebir.Hem şık hem de yapım kolaylığı bakımından masrafsız bir sevgililer günü gecesi geçirebileceğin hoş modellerden…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir